Datatop

Správa a pronájem

Služby realitní kanceláře nezačínají a nekončí pouhým zprostředkováním samotného prodeje či pronájmu nemovitosti, ať už bytu, domu či pozemku, ale její součástí je veškerá agenda související s řádným pronájmem či prodejem nemovitosti. Realitní kancelář se primárně zaměřuje jak na zmíněné dlouhodobé a krátkodobé pronájmy bytů v Praze a okolí, ale i na prodej bytů, domů či pozemků. Námi nabízené nemovitosti jsou profesionálně prezentovány.

Velká část z námi nabízených nemovitostí k pronájmu se může bez přehánění řadit mezi luxusní.

Jsme společnost, která chce změnit zažité realitní trendy a způsoby. Chceme dát tomuto oboru tolik žádaná pravidla, jasný řád a lidský přístup. Respektujeme klienta a jeho osobnost. Vytváříme prostředí, kde jsme všichni součástí společné cesty, která je posazená na zkušenostech a vztahu k realitám, jež vnímáme jako hledání dokonalého domova.

Uvědomujeme si, že i přes mnohaleté zkušenosti nás všech jsme mladá společnost, že důvěra a partnerství se musí budovat a dojít k němu. Chceme jít a učit se s klienty, inspirovat se životem, vnímat podněty, rozšiřovat firemní potenciál a s každým dalším dnem posouvat naše služby a možnosti v tomto oboru o krok dál. Vnímáme mnohá úskalí samotného pronájmu nemovitostí, tak jednání s majiteli bytů či domů. Proto se v naší realitní kanceláři maximálně snažíme o co nejhladší průběh celého obchodního procesu, aby byl z pohledu klienta jak časově, tak finančně co nejvíce efektivní.

Adresa:

Pražská 180, 250 66, Zdiby

Kontaktní email

info@datatop.cz