Datatop

Výkup a rekonstrukce

Na jedné straně stupnice je nemovitost jako prostředek k podnikání, na druhé rodinné hnízdo nasáklé vzpomínkami a zážitky. My se dokážeme přizpůsobit přístupu kdekoli na této škále, své služby ale uplatňujeme nejen při výkupu nemovitostí, ale i jejich rekonstrukcích.

Na rozdíl od většiny stavebních firem se nespecializujeme pouze na obytné prostory, ale i na transformace. S troškou přehánění dokážeme vybudovat moderní byt z tovární haly i hangár z paneláků. Navazujeme kontakty s nejzkušenějšími interiérovými projektanty i špičkami z praxe, které dokáží optimálně namixovat detaily, které byste objevovali až během provozu, s příjemným prostředím, ve kterém se budete cítit komfortně.

Chápeme, že pro spoustu klientů je těžké vytvořit si vlastní vizi, v našem studiu proto dokážeme navrhnout několik studií, jak by mohlo finální zpracování vypadat – počítáme s tím, že budete mít k návrhům své připomínky a rádi je do realizace zahrneme.

Máte pocit, že po přečtení nabídek konkurence je obchod s nemovitostmi vymalován růžovými barvami? Skutečnost může být přeci jen komplikovanější, ale pečlivé plány Vás mohou připravit i na úzká místa. Se správnými podklady dokážete naplánovat jak čas všech etap nákupu či rekonstrukce, tak řídit finanční toky potřebné k realizaci. Vždycky ale existuje způsob a my jsme ti, kteří Vám na křižovatce načrtnou další cestu.

Máme zkušenosti z prováděním těchto rekonstrukcí
– přestavba příček, výměna oken
– výměna povrchů (dlažba,dřevěné podlahy)
– nové elektro rozvody
– nové rozvody sanity
– nové dative rozvody, aktivní prvky
– zavedení aktivního větrání a rekuperace
– zavedení automatizace (viz sekce Inteligentní domy budoucnosti)

Adresa:

Pražská 180, 250 66, Zdiby

Kontaktní email

info@datatop.cz